KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 17277298
nr 1727 7298
Mats Ahlgren
(1952-2016), Sverige
Kolteckning, Figurer. Signerad. Bildmått: 36x45 cm, yttermått inklusive ram: 52x57 cm
Kondition: ej glas
Mats Ahlgren, svensk bildkonstnär född i Mölndal 1952, död 2016 i Göteborg.
Utrop:
500 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:09:05
Mats Ahlgren
Läs mer om Mats Ahlgren